O nás

slider bottom
Nyní
pracujeme na
 
projektu
slider bottom

Vše o společnosti DAMI Development

Na současném trhu v oblasti IT reprezentujeme mladou, úspěšnou a dynamicky se rozvíjející softwarovou společnost. Pozice mezi vývojářskými giganty, programátorská základna i zájem o Naše služby každým dnem sílí. Taktéž zájem o nové technologie, příval zkušeností a naše pracovní nasazení je přímo úměrné růstu společnosti, který nelze přehlédnout.

Zaměřujeme se na takzvané „Komplexní řešení na míru“, kdy jsme schopni Vám nabídnout služby z velkého spektra výběru. Společnými silami můžeme bojovat na všech frontách multiplatformního vývoje, webové tvorby, grafického designu, tiskovin i marketingu!

Cenová politika

Ceny práce držíme velice nízko oproti konkurenci. Díky velkému přílivu poptávek, kvalitních referencí a svižné realizaci zadaných projektů, si můžeme dovolit udržovat stávající ceny s neustálými investicemi do rozvoje společnosti.

U nás rozhodně neplatíte za drahý multipatrový management, který je na většině projektů zcela zbytečný. Nepotřebujete např. tři lidi na to aby programátorům předali Váš požadavek.

Nízká cena vývoje, nebo tvorby projektu, kterou Vám určíme, může být na první pohled zarážející. Zdání však klame. Nemá cenu platit agenturám, které si služby přeprodávají mezi sebou s vysokou marží, buďte přímo u zdroje!

S námi platíte méně a zároveň šetříte čas, který získáte vyškrtnutím zprostředkovatelské agentury z rovnice.

O nás

DAMI tým

Personální obsazení společnosti se skládá z vyškolených lidí v oboru informačních technologií, ve věku 20 – 26 let. Celý tým pravidelně prochází četnou řadou různých školení pro utvrzování znalostí, rozvoj osobnosti, schopností i dovedností. V oblasti IT se nelze zastavit, stále jdeme s dobou.

Dovolujeme si vyzdvihnout fakt, že každý člen programátorské divize prošel úspěšným startem osobní kariéry v programování, napříč širokým spektrem různých platforem i programovacích jazyků. Každý se i do této doby často účastní programátorských soutěží, ve kterých exceluje a přináší hodnotná ocenění.

Díky všem těmto aspektům jsme schopni klientovi vždy nabídnout nejlepší, nejefektivnější a nejúspornější projektové řešení. Věříme, že jako sehraný tým profesionálů a nadšenců IT technologií zvládneme vše, byť je překážka sebesložitější!

Naše cíle

Spokojenost každého zákazníka je pro nás nejdůležitějším faktorem, který vždy objektivně zhodnotí splněnou práci a odvedený pracovní výkon.

Usilovně se každým dnem snažíme zdokonalovat ve vývoji mobilních aplikací a tvorbě webových stránek, na celém území České Republiky i v zahraničí.

Nejvyšším cílem však je šíření dobrého jména společnosti, včetně plnění všech přání a očekávání klienta. Přejeme si, aby již nikdo, kdo se na nás obrátí, nehleděl pouze na cenu projektu, ale zejména na kvalitu provedených služeb.

Copyright © DAMI Development s.r.o. 2011 - 2019.