Primalex

slider bottom
slider bottom
Primalex
Primalex

Plánujete vymalovat byt či dům? Jistě budete potřebovat znát obsah Vašich stěn a kolik barvy budete potřebovat. Můžete vzít metr a pobíhat po místnosti, nebo využijete aplikaci Primalex a všechny stěny si pohodlně změříte pomocí fotoaparátu. Jednoduše namíříte na požadovanou stěnu, označíte rohy místnosti a o zbytek se nemusíte starat.

Z dalších funkcí se Vám bude hodit identifikace barevných odstínu, elektronický vzorník a informace o produktech společnosti Primalex.


Zadání projektu:

Původním záměrem bylo vytvoření aplikace o jediné funkcionalitě, která měla měřit obsah stěny jako podpora produktů společnosti Primalex. Na základě konzultace s klientem a přednesením našich návrhů jak se postavit k vývoji aplikace se z aplikace stala komplexní prezentace společnosti doplněná o řadu zajímavých a užitečných funkcí.

Díky vlastnímu řešení pro výpočet obsahu stěny pomocí ohniskové vzdálenosti fotoaparátu jsme dosáhli překvapivé přesnosti měření. Z dalších funkcí stojí za zmínku identifikace barevných odstínu, kdy jednoduchým namířením fotoaparátu zjistíte nejbližší barevný odstín ze vzorníku barev NCS, ve kterém je možné vyhledávat.


primalex.cz


Copyright © DAMI Development s.r.o. 2011 - 2018.