Hosting

slider bottom
Nyní
pracujeme na
 
projektu
slider bottom

Veškeré webové stránky, internetové obchody i aplikace musí nutně využívat webhosting, pro ukládání dat a fyzické umístění webu.

Webový hosting je pronajímaný datový prostor pro webové stránky, včetně služeb na výkonném serveru, který je snadno a rychle přístupný velkému počtu uživatelů internetu. Webový hosting je využíván například pro e-mailový účet, FTP přístup, nebo podporu Multihostingu, pro případ vytvoření většího počtu internetových domén na jedné hostingové službě.

Hosting převážně nabízíme klientům, kteří se rozhodnou pro využití našich služeb v oblasti tvorby jakéhokoli webového projektu. A to k zajištění maximální funkčnosti, rychlosti a stability daného projektu.

Webhosting u nás

Neustálá technická podpora - v případě jakýchkoli potíží aktivně komunikujeme

Optimalizace webového hostingu - serverový stroj i hosting optimalizujeme dle požadavků a nároků na webovou prezentaci

webhosting

Webová doména

Každá webová prezentace, nebo e-shop nese svůj vlastní název, kterým reprezentuje samotnou společnost a poskytnuté služby, čímž buduje unikátní internetovou identitu.

Doména je ve své podstatě jedinečná identifikace, je jménem a zároveň adresou. Doménu lze vložit do webového prohlížeče a klienti Vás okamžitě najdou. Právě díky této službě se zobrazí konkrétně Vaše webová stránka.

Internetovou doménu zprostředkujeme klientům, kteří jsou rozhodnuti pro využití služeb v oblasti tvorby webových stránek, e-shopů, nebo webových aplikací.

Proč zřídit internetovou doménu u nás

Rychlé založení internetové domény:
službu pro Vás zřídíme svižně a bez zbytečných starostí

Neustálá technická podpora:
v případě potíží proaktivně komunikujeme

Nastavení internetové domény:
službu správně nastavíme a optimalizujeme pro správné užívání

Interní správa a neomezené množství e-mailových schránek:
o domény se dobře staráme a založíme Vám e-mailové schránky na vyžádání

SEO optimalizace ve vyhledavači:
přizpůsobíme SEO vyhledavačům Google, Seznam, Centrum, Bing a Yahoo, pro rychlejší a úspěšnější vyhledávání Vaší webové stránky

HTTPS zabezpečení

Pravidla pro registraci internetové domény:

Dobré doménové jméno okamžitě registrujte: může se stát, že doménové jméno zaregistruje někdo před Vámi. Ujišťujeme Vás, nebudete první, ani poslední, komu se něco takového stalo, nebo v budoucnu stane

Doménové slovo musí být snadno zapamatovatelné: vyhněte se zbytečným číslům a pomlčkám

Ujistěte se, zda je internetová doména volná: před registrací se ujistěte, zda je doména volná

Čím kratší, tím lepší: dlouhá doménová jména jsou těžko zapamatovatelná a při jejich zadávání často dochází k překlepu v názvu, který uživatele odkáže úplně jinam, než by si přáli

Doménové jméno má reprezentovat obor činnosti: další možnou variantou je vytvoření absolutně unikátní internetové domény, kterou nikdo nemá

Copyright © DAMI Development s.r.o. 2011 - 2019.