Návrhy webových a mobilních aplikací

slider bottom
Nyní
pracujeme na
 
projektu
slider bottom

Tvorba funkčních návrhů mobilní aplikace a webové prezentace vyžaduje mnoho kreativity. Jedná se o časově náročnou a složitou činnost. Nejvyužívanějšími metodami funkčních návrhů jsou sketch, mockup, nebo drátové modely (wireframes). Při zpracování návrhů záleží na složitosti projektu a mnohdy je nutné využit více metod tvorby.

Při samotném funkčním návrhu využíváme naší znalost trhu mobilních aplikací, moderních trendů i nejrozšířenějších technik navigace v aplikacích. Díky návrhu rozložení funkčních prvků lze zamezit omylu, nebo nedorozumění při následném vývoji projektu.

Wireframes značně napomáhají v orientaci a vizuální představě celkového rozsahu aplikace, nebo webové stránky. V této fázi je poměrně jednoduché upravit a navrhnout projekt tak, aby byl co možná nejintuitivnější pro cílového uživatele, včetně návrhu veškerých dostupných funkcí.

Drátové modely jsou často spojené s tvorbou technické dokumentace. Při každé tvorbě mobilní aplikace a webové stránky nutně potřebujeme technickou dokumentaci a to nejlépe s funkčními návrhy. Se zmíněnou dokumentací jsme vždy schopni objektivně určit dobu vývoje i cenu projektu.

V případě menších projektů nevyžadujeme k určení ceny a náročnosti vytvoření podrobné dokumentace a funkčních návrhů. Naopak u větších projektů je tento styl zadání poptávky přímo vyžadován každou softwarovou společností.

tvorba drátových modelů

Služby přidružené k drátovým modelům

Analýza projektového zadání:
analyzujeme dostupné zadání projektu a navrhneme možné úpravy, pokud jsou třeba

Kreativní tvorba drátového modelu a technické dokumentace:
dovedeme rozvinout celkovou myšlenku a zpracovat projekt na základě Vaší představy. Zadaný projekt s technickou dokumentací jsme také schopni v drátovém modelu rozšířit o zajímavé a populární funkce

Zakázková tvorba drátového modelu a technické dokumentace:
rádi převedeme přesné zadání funkčních návrhů do technické dokumentace i naopak

Copyright © DAMI Development s.r.o. 2011 - 2019.