SEO a projektová konzultace

slider bottom
Nyní
pracujeme na
 
projektu
slider bottom

Poradíme Vám ve všech záležitostech týkající se Vašeho projektu!

K projektu jakéhokoliv rozsahu je nutné přistupovat zodpovědně. Jasno je nutné mít nejen v otázkách vzhledu a základních funcí, ale zároveň je potřeba přemýšlet jaké technologie budou vhodné použít pro zajištění výkonu a stability ostrého projektu.

Aby měl projekt smysl a vynesl požadované výsledky, je nutné se zaměřit i na jeho správnou propagaci, zde může být zahrnuta nejen SEO optimalizace kódu a textu, ale i správná marketingová propagace. Známe způsoby jak na českém a slovenském trhu propagovat mobilní aplikace, webové stránky i další související projekty.

SEO konzultace poskytujeme zejména klientům, kteří mají zájem upravit a vylepšit stávající webové stránky. Konzultace je taktéž určena klientům, kteří prozatím nemají tolik zkušeností se správou webu a následnou údržbou.

Rádi s Vámi prodiskutujeme konkrétní dotazy nebo problémy, které se vyskytly ohledně SEO optimalizace na Vaší webové stránce. Poskytneme návody, rady i prezentace principů, jakým způsobem SEO zpracovat a jakým způsobem SEO správně funguje.

Veškeré rady se nevztahují pouze na jednoduché WWW stránky, ale i na komplexní webové portály a e-shopy. SEO optimalizace je základním kamenem a zároveň klíčem k úspěšné marketingové kampani, včetně potenciálně možného zvýšení obratů z prodeje, nebo zisků ze služeb.

SEO konzultace

Základní otázky, které si při SEO konzultaci zodpovíme

 • Jaký je účel SEO optimalizace?
 • Jak se SEO vyvíjelo dříve, jak je tomu dnes a co lze očekávat do dalších let?
 • Proč je důležité se o webové stránky aktivně starat?
 • Jsou uživatelské cíle na Vašich webových stránkách jasné a zřetelné?
 • Jak určit uživatelský cíl webové prezentace?
 • Co jsou to klíčová slova a k čemu slouží?
 • Jak stanovit klíčová slova a jakým způsobem se vyhledávají?
 • Jakým způsobem lze klíčová slova využít k účelům marketingové kampaně?
 • Jaké nástroje jsou vhodné pro sledování vývoje SEO?
 • Jak se úspěšná SEO optimalizace projevuje?

Projektová konzultace

Projektová konzultace je samozřejmostí před startem každého projektu. Konzultace napomůže odhalit, chybějící části ke kompletaci vývoje, nebo nejasnosti ohledně účelu projektu, včetně následného marketingového uchopení.

Projektová konzultace slouží k sumarizaci a rozebrání projektu po funkční, finanční, realizační i marketingové stránce. Společně objevíme určitá úskalí, která by mohla být problémová a aktivně je tak nahradíme úspornějším a efektivnějším řešením.

Konkrétně při vývoji mobilních aplikací a tvorbě webových stránek poradíme s celkovým řešením projektu. Máme zkušenosti i přehled o moderních trendech vývoje včetně znalostí úspěšných možností propagace.

Neřešíme komplexní marketingové kampaně. Naším úkolem je projekt zhodnotit a upravit takovým způsobem, aby výsledek práce byl co nejlépe propagovatelný a intuitivní pro cílového uživatele.

Do těchto konzultací můžeme zařadit i teoretickou debatu o plánovaném záměru k realizaci, přičemž si vyslechneme Vaší myšlenku a objektivně zhodnotíme možnou úspěšnost. Společně nápad rozvedeme, tak aby se adaptoval a přizpůsobil aktuálnímu trhu v daném odvětví. Na základě takovéto debaty jsme schopni vytvořit funkční návrhy projektu s technickými specifikacemi, díky nimž přesně určíme náročnost, cenu i dobu vývoje.

Projektovou konzultací vždy uplatníme naše zkušenosti a tím ušetříme Váš čas i peníze.

Pokládáte-li si následující otázky, pomůžeme Vám:

 • Plánujete realizovat vlastní projekt a nejste si pouze jisti celkovým konceptem? Projekt s Vámi rozebereme do detailu a navrhneme varianty řešení!
 • Připravujete projekt v oboru IT, nebo nejste spokojení s dosavadním vývojem a hledáte možné východisko pro zefektivnění? Poradíme Vám!
 • Je Váš projekt již v řešení u jiné společnosti a nejste spokojení s organizací, plánováním a řízením vývojového procesu? Postaráme se o to!
 • Máte hotový projekt, který je nutné aktualizovat, nebo udržovat? Aktualizace i údržbu obstaráme!
Copyright © DAMI Development s.r.o. 2011 - 2019.