Tvorba webových stránek a aplikací

slider bottom
Nyní
pracujeme na
 
projektu
slider bottom

Webové stránky jsou nutností současné doby. Žádný živnostník, firma, ani společnost se bez vlastní webové prezentace neobejde. Je všeobecně dokázáno, že více než 70% uživatelů internetu nejdříve hledá informace, nebo služby přes webový prohlížeč a teprve poté četbou reklamních prospektů.

Internet je doménou dneška a zároveň světem zítřka. Předpokládáme, že v příštích letech nejdříve vznikne webová stránka a poté samotná společnost.

Naše tvorba webových stránek se specializuje na unikátní zakázková řešení. Vytvoříme web přesně dle přání a potřeb klienta. Ke každému vytvořenému dílu navrhujeme vlastní intuitivní administraci, pokud je třeba.

Každou webovou prezentaci programujeme a optimalizujeme dle potřeb a funkcí s využitím vhodných technologií. Při tvorbě využíváme například nejmodernější standard HTML 5, který napomáhá mnohem lépe a efektivněji SEO optimalizaci.

Převeďte Vaše představy do reality

a nechte si vytvořit webové stránky šité na míru právě u nás. Prezentujte Svou společnost všem uživatelům internetu! Zasáhněte cílovou skupinu čítající miliony uživatelů celého světa a dosáhněte na vyšší zisky!

Převeďte vaše myšlenky do reality

Svěřte vývoj webových stránek do našich rukou

Kreativní tvorba webových stránek:
navrhneme strukturu webové prezentace na základě Vaší myšlenky

Webová prezentace na zakázku:
vytvoříme webové rozhraní, nebo aplikaci detailně dle zadání

Nejmodernější technologie tvorby WWW stránek:
využíváme nejpokročilejší technologie při, abychom zajistili nejvyšší efektivitu a zároveň zachovali celkovou jednoduchost konceptu

Responzivní web:
optimalizujeme kód i grafický design pro zobrazení webové prezentace ve všech dostupných velikostech obrazovky. Optimalizace umožní zobrazení webové stránky v mobilních zařízeních

Vlastní CMS:
pro udržení maximální efektivity a kvality nestačí využít klasický již předdefinovaný CMS systém. Vytvořili jsme vlastní, plně interaktivní rozhraní umožňující správu kompletního webového obsahu

tvorba webových stránek

Revitalizace WWW stránek

Revitalizace, vylepšení, úprava. Pojmy se kterými se setká každý majitel webové stránky, alespoň jednou za život svého projektu.

Tvorba WWW stránek jde stále kupředu. Každým dnem se objevují tisíce nových stránek, které překvapí, jak svým unikátním grafickým designem, tak zajímavými funkčními nápady. Důležité je nezaspat dobu. Pomůžeme Vám držet se nejmodernějších trendů ve vývoji, nebo společně vymyslíme unikátní řešení, kterým se budete odlišovat od konkurence.

Nejedná se pouze o grafické zpracování, ale i o funkční stránku. Mají Vaši konkurenti na webových stránkách takové funkce, kvůli kterým od Vás klienti odcházejí? Nebo víte jakým způsobem zákazníky naopak přilákat? Poskytneme Vám odbornou pomoc. Poradíme! Upravíme! A Váš stávající web opět zazáří.

Proč využít revitalizaci ?

Analýza stávajících webových stránek:
prohlídneme Váš stávající web a navrhneme možnosti úpravy. Objektivně zhodnotíme kvalitu programového kódu i zpracování webového designu, včetně SEO optimalizace

Oprava kódu:
nalezneme a opravíme veškeré chyby v programovém kódu

Redesign grafického zobrazení:
na Vaší webovou šablonu, nebo CMS systém navrhneme a vložíme nový grafický design

Vytvoření nového modulu:
doprogramujeme potřebné nové funkce a zakomponujeme je do Vaší webové stránky, e-shopu i složitého webového portálu

tvorba webových stránek
seo optimalizace pro vyhledávače

SEO optimalizace webových stránek

SEO optimalizace je jednou z nejúčinnějších a nejdůmyslnějších forem marketingu na internetu. Správně navržená a zpracovaná webová optimalizace mnohdy znamená vysokou návratnost veškerých investicí. Každý si může říci, že SEO na webové stránce nepotřebuje, opak je pravdou. SEO je určeno pro malé i rozsáhlé webové prezentace. Optimalizace je především první a nejdůležitější cestou k úspěšnému zobrazování Vaší webové stránky v internetových vyhledávačích.

SEO vychází z anglického slovního spojení Search Engine Optimalization. SEO napomáhá zvýšit návštěvnost a může zajistit příval nových zákazníků. Účelem optimalizace je i zlepšení povědomí o značce tzv. branding. S tím spojená je i viditelnost ve vyhledávačích, popřípadě zrušení negativních ohlasů na společnost, nebo firmu.

Důležitým faktorem pro pochopení optimalizace je neustálý vývoj tohoto odvětví. Správné SEO vyžaduje spoustu znalostí, soustředění, hodin pozorování a pokusů. Je důležité zmínit, že neodborná snaha o optimalizaci většinou končí opačným výsledkem. Svěřte SEO do našich rukou od startu projektu a společně se postaráme o rentabilní a úspěšný život Vašeho projektu.

SEO analýza

Vytvoříme SEO analýzu

[CO analýza obsahuje]

Copyright © DAMI Development s.r.o. 2011 - 2019.