Vývoj mobilních aplikací pro Windows

slider bottom
Nyní
pracujeme na
 
projektu
Vývoj aplikací pro Windows

Windows Phone je nejmladší ze tří dominujících světových platforem. Je tomu teprve nedávno, kdy společnost Microsoft oznámila novou verzi Windows 10, která má velkou naději na úspěch se systémem spojených aplikací - jedna aplikace bude fungovat stejně na tabletu, mobilním telefenu a počítači. To bude pro trh zásadní posun k jednoduchosti, ušetření nákladů na vývoj a díky tomu bude pro platformu vznikat spousty nových aplikací v neuvěřitelném tempu. Na základě tohoto trendu stoupne i jeho uživatelská oblíbenost.

Microsoft udělal v uplynulých letech velice taktický krok zakoupením mobilní divize Finské společností Nokia. Díky této koupi získal Microsoft pro Windows Phone silnou uživatelskou základnu a pomalu, ale jistě se dostává ze stínu do popředí.

Jedná se o skvělou platformu s přátelsky uživatelským rozhraním METRO designu pro uživatele. Je více nežli jasné, že v nejbližších měsících bude platforma Windows Phone získávat více a více na popularitě a to napříč všemi věkovými kategoriemi. Odváženému tvrzení napomáhá stále se rozšiřující portfolio nabízených mobilních zařízení s tímto systémem.

Vývoj aplikací pro Windows

slider bottom
nápad
Na počátku všeho je myšlenka.
wireframe
Celou myšlenku formalizujeme.
android studio
Zadání předáme do vývoje
v nativním prostředí Visual studio.
bugtracker
Aplikace projde sérií náročných testů, aby se odhalily a odstranily případné nedostatky.
windows store
Aplikaci odešleme ke schválení do Windows Store, aby si ji následně mohli stáhnout Vaši zákazníci.
Windows store icon

Vyvíjíme mobilní aplikace také pro další platformy.

Copyright © DAMI Development s.r.o. 2011 - 2019.