Zadat poptávku

slider bottom
Nyní
pracujeme na
 
projektu
slider bottom

Vyplňte níže formulář a ušetříte mnoho času

Zadání poptávky je prvním krokem ke startu komunikace a řešení projektu. Ne vždy však je poptávka zadána se všemi potřebnými informacemi. Dodáním nedostatečných informací lze snadno dosáhnout chyb v určení ceny projektu, nebo v odhadu doby realizace.

Přečtěte si článek, jak správně zadat poptávku a proč je důležité podrobně specifikovat Vaše požadavky.
  • Osobní údaje
  • Základní informace o projektu
  • Platformy
  • Specifikace a wireframes
  • Dokončení poptávky

Nevíte si s něčím rady, nebo se Vám nechce vyplňovat formulář? Zavolejte na jedno z těchto telefonních čísel a projekt s Vámi probereme telefonicky, nebo poradíme, jak objednávkový formulář správně vyplnit.
775 010 058
774 358 949
info@damidev.com

Zadejte své osobní údaje

Do formuláře prosím zajdete své osobní údaje, které nám pomohou identifikovat, s kým budeme jednat. Zadané údaje neposkytujeme třetím osobám. Slouží pouze pro účely spojené s poptávkou.


Můžeme vás ujistit, že nezasíláme žádné newslettery, ani neposkytujeme informace třetím stranám. Kontaktní údaje jsou určeny pouze pro řešení konkrétního projektu a zůstávají výhradně v rukou naší společnosti.

Telefonní číslo vyžedujeme pro případ, že nebude správně fungovat e-mailová komunikace. Hodí se také u poptávek, kde se spěchá na realizaci, nebo při absenci důležitých informací pro učení ceny projektu.

Zadejte základní informace o projektu

Název projektu slouží k pouhé identifikaci. Vyplnění je nepovinné a název může být smyšlený.

Popište v pár větách základní funkce, za jakým účelem poptáváte a komu výsledný produkt bude sloužit.

Díky určené době pro vývoj můžeme s jistotou říci, zda je projekt kapacitně v našich silách vytvořit.Potřebujete Vaší vizi realizovat v krátkém čase? Dovedeme jakékoli projekty realizovat velice rychle. Zrychlená doba realizace závisí pouze na částce investované pro urychlení vyřízení. Jsme schopni pracovat ve dne i v noci pro úspěšné dokončení projektu.

Vyberte typ vývoje, který chcete realizovatVýběr kategorie Vašeho webového projektu nám usnadní mnoho práce. Pro každou webovou stránku využijeme vlastní CMS systém, modifikovaný přesně dle Vašich představ a přání.Plánujete-li vytvoření nejen nové webové stránky, ale i mobilní aplikace a PC aplikace. Vyberte prosím i následující políčka symbolizující platformy pro vývoj.V rámci plánovaného mobilního projektu prosím nezapomeňte vybrat cílovou platformu pro vývoj. Jsme schopni vyvinout mobilní aplikaci pro veškeré vybrané možnosti zároveň. Při výběru dvou a více platforem poskytujeme hromadnou slevu na vývoj.


Pro vývoj PC aplikace prosím vyberte zaměření na operační systém. Jsme schopni vyvinout desktopovou aplikaci pro veškeré vybrané možnosti zároveň.

Pro vývoj PC aplikace prosím vyberte zaměření na operační systém. Jsme schopni vyvinout desktopovou aplikaci pro veškeré vybrané možnosti zároveň.

Nahrajte soubory se specifikacemi a wireframes

Povolené jsou soubory ve formátu zip, rar, doc, docx, pdf do velikosti 50MB.

Specifikace tvoří technickou dokumentaci, ve které by měl být vysvětlen celkový záměr aplikace včetně popisu veškerých funkcí. Čím detailněji dostaneme technickou dokumentaci zpracovanou, tím přesněji a efektivněji určíme dobu vývoje i celkovou finanční sumu potřebnou pro realizaci.Jak již bylo psáno, čím přesněji budou funkce popsány a celkový záměr vysvětlen, tím efektivněji dovedeme s projektem naložit. Aby však nedošlo k mýlce, dokumentace může být oskenovaná a napsaná i ručně formou poznámek.Nemáte-li technickou dokumentaci vytvořenou, můžeme ji s Vaší spoluprací zpracovat.

Wireframes, neboli drátový model slouží k přesné představě o rozložení funkcí mobilní aplikace, nebo webové stránky. Se zpracovaným drátovým modelem se nemůže stát, že Váš záměr bude špatně pochopen, nebo vytvořen jinak, než je navrhnuto.Návrh funkčního zobrazení slouží velice efektivně i grafikům, kteří přesně vědí, jakým způsobem se má projekt chovat. Díky drátovému modelu lze ušetřit mnoho času i mnoho peněz. V případě drobnějších projektů wireframes nevyžadujeme, avšak v případě rozsáhlých developerských projektů se jedná o nutnost.Nemáte-li wireframes vytvořené, můžeme je s Vaší spoluprací navrhnout a zpracovat.

Souhrn poptávky

Zkontrolujte prosím veškeré zadané údaje a vybrané položky, zda opravdu korespondují s Vaší poptávkou.

Po odeslání vyplněného poptávkového formuláře Vás budeme kontaktovat s výsledkem, nebo případnými dotazy do 48 hodin.

  • Poptávkový formulář není závazný, slouží pouze k určení náročnosti a ceny realizace zadaného projektu
  • Ručíme za to, že se Váš projekt, ani žádné jeho části nedostanou do rukou třetí strany. Veškeré informace zůstávají pouze v naší společnosti
-
-
-
-
-

-
-
-

-
-
-
-

-
-

Poptávka byla úspěšně zadána

Děkujeme za důvěru a oslovení právě naší společnosti. Je nám zvykem odpovědět na příchozí poptávku do 48 hodin po úspěšném zadání.

Očekávejte prosím odpověď, popřípadě upřesňující telefonát v následujících hodinách.

Copyright © DAMI Development s.r.o. 2011 - 2019.