Mluvíte s umělou inteligencí?

Mluvíte s umělou inteligencí?

20.02.2018
Lukáš Novotný
620x
Tipy Zajímavosti DaMi Development

Technologie a umělá inteligence se v dnešní době rozvíjí obrovským tempem.

Jednou takovou technologií, která přináší menší revoluci, je inteligentní Chatbot. Chatbot pro odbornou veřejnost v podstatě není nic nového. Nový je však přístup k technologii a její rozšíření v posledních letech. S Botem dokážete zefektivnit zákaznickou podporu, ale i nakoupit zboží nebo služby.

Chatbot staví na tom, že lidé rádi chatují, to už vychází i z jeho samotného názvu. Snaží se tedy přizpůsobit novým zvyklostem lidí a přesouvá se do chatovacího prostředí našich Messengerů, Skypů, Slacků.

S Chatbotem si můžete chatovat téměr jako se sobě rovným a v některých případech nemusíte ani poznat, že si píšete s umělou inteligencí. Vždy záleží jen na tom, k čemu je určen a do jaké úrovně byl nakonfigurován.

Také jsme si pohráli s Chatbotem, na našem facebooku si ním můžete popovídat. Našeho Bota jsme naučili pár základních faktů o vývoji mobilních aplikací a naší dosavadní práci.

Chatbo technologie
Chatbot technologie

 

Dozvědět se tak můžete kolik stojí vývoj mobilní aplikace, jak probíhá vývoj a podívat se na některé ukázky naší práce.

Chcete si s ním popovídat?

Stačí když na našem facebooku kliknete na tlačítko poslat zprávu a zahájíte konverzaci.

Chatbot technologie se nám líbí a budeme ji nadále zkoušet a vylepšovat.

Zároveň ji můžeme doporučit pro vaše projekty ať již máte eshop, mobilní aplikaci či pouze prezentační web. Chatbot je v každém případě zajímavým oživením pro návštěvníky a užitečný nástroj.

Pokud vám lidé pokládají stále podobné otázky, je Chatbot výborným řešení jak je obsloužit.

Copyright © DAMI Development s.r.o. 2011 - 2019.