menu icon

Vývoj aplikací a software na míru

visual triangle

Naší specializací je vývoj softwaru na zakázku a jeho propojení s externími systémy.

Mobilní aplikace

Naší specializací je tvorba aplikací pro nejrozšířenější mobilní platformy Android a iOS.

Aplikace na zakázku stavíme pro různorodé oblasti od skladových řešení, IoT, podporu produktů až po vnitrofiremní mobilní aplikace. To vše realizujeme jak pro start-upy, dlouholeté lokální hráče na trhu nebo nadnárodní korporace.

Webové aplikace

Navrhujeme, stavíme a následně udržujeme webové aplikace i komplexní administrace. Samotný vývoj takových aplikací vyžaduje schopnost vzájemně propojovat jednotlivé služby a udržovat technologický krok s dobou.

Využijte webovou aplikaci k efektivní prezentaci svých služeb nebo k optimalizaci jednotlivých pracovních úkonů.

visual triangle

Agilní vývoj

Vývoj software na zakázku je disciplínou, která si zasluhuje individuálního přístupu ve všech svých vývojových fázích.

Tvorba aplikace skrývá celou řadu procesů a vyžaduje zapojení širokého týmu aby se výsledek podařil. Jednou z metod, které lze zvolit pro vedení je agilní vývoj, který představuje mnoho výhod oproti klasickému přístupu fixní ceny, funkcí a času vývoje.

Vývoj softwaru vyžaduje na počátku důkladnou přípravu. I tak dle povahy projektu může v průběhu programování na zakázku docházet ke změnám na základě požadavků investora, změn na trhu nebo uvědomění dalších potřeb.

Vývoj aplikací na míru v agilním vedení má celou řadu výhod pro klienta. Tím nejdůležitějším je jeho zapojení v průběhu vývoje, činí důležitá rozhodnutí a v neposlední řadě má přehled o čerpání svých finančních prostředků na projektu.

visual triangle

Další služby

Zajistíme vývoj software od návrhu až po distribuci a podporu.
Můžete u nás využít i dílčí služby, které jsou jinak součástí vývoje software na míru.

Analýza UI/UX

Jeden z nejdůležitějších kroků pro vývoj aplikace. Pokud vás zajímá odhadovaná cena projektu, zpracování rámcového zadání, analýza je tou nejlepší volbou.

Grafika

Víme, že vzhled prodává. S naším zkušeným designerem vám vytvoříme grafiku pro mobilní nebo webový projekt na míru.

Hosting

Spolupracujeme s lídry v oblasti serverových a hostingových služeb, se kterými zajistíme špičkové technické zázemí vašeho projektu. Vše poběží, tak jak má.

IT konzultace

Je váš projekt zatím jen v myšlenkách? Nebo vás zkrátka zajímá něco technického z oblasti IT? Rádi se s vámi podělíme o naše znalosti a zkušenosti.