Vývoj mobilních aplikací

slider bottom
Nyní
pracujeme na
 
projektu
slider bottom

Vyvíjíme mobilní aplikace pro nejrozšířenější platformy


Vývoj mobilních aplikací na míru

Specializujeme se na vývoj mobilních aplikací pro platformy Apple iOS, Android i Windows včetně jejich propojení s komplexními systémy. Řešíme kompletní stavbu projektů od počátečního návrhu, až po vývoj a konečnou distribuci.


Tvorba mobilních aplikací je stále modernějším a vyhledávanějším oborem IT. Růstu poptávky po aplikacích napomáhá nadmíru rychlý a dynamicky se zvyšující výkon běžných smartphonů. Díky tomuto faktu se otevřel nový a velice efektivní trh s reklamou, schopný z velké míry konkurovat zažitým reklamním způsobům.

Mobilní aplikace mají různorodý charakter a splňují téměř veškeré možné i nemožné požadavky. Hry, statistiky, objednávky z e-shopu, komunikátory, sociální sítě, představení produktů společnosti, nebo jednoduché pomůcky pro studenty. Mobilní aplikace otevírají odvětví obchodu, ve kterém je značné množství financí i možností uplatnění.

Převeďte Vaše představy do reality

a nechte si naprogramovat mobilní aplikaci šitou na míru právě u nás. Prezentujte Svou společnost všem uživatelům chytrých telefonů, tabletů a phabletů! Zasáhněte cílovou skupinu čítající miliony uživatelů celého světa a dosáhněte na vyšší zisky!

Můžete si též nechat vyvinout webové stránky, PC aplikaci a aplikaci pro mobilní telefony současně. Tyto aplikace mohou pracovat propojeně. Zasáhnete tedy mnohem větší cílovou skupinu.

Svěřte vývoj mobilní aplikace do našich rukou

iOS logo
Google Android logo
Windows Phone logo

Vývoj mobilních aplikací na zakázku:
Dle zadání a přání klienta

Vývoj mobilních aplikací pro mobilní zařízení i tablety:
Je skvělé mít možnost prezentovat aplikaci pomocí tabletu ve správném rozlišení a zobrazení

Projektová konzultace:
Ochotně poradíme s návrhem aplikace před vývojem. Nároky na mobilní aplikaci dnešní doby je následující. Intuitivnost pro cílového uživatele a rentabilita pro zadavatele. S našimi radami Vás ve světě mobilních aplikací nic nepřekvapí

Kreativní návrh a vývoj mobilních aplikací:
Převedeme Vaše myšlenky do reálné podoby na základě pouhé představy

Komplexní řešení:
Řešíme projekty od prvotní analýzy a návrhu, až po samotnou distribuci na příslušných obchodech App Store, Google Play, nebo Marketplace

Pravidelné konzultace v průběhu vývoje projektu:
Vždy víte, za co platíte a v jakém stádiu se vývoj právě nachází

Optimalizace na zvolené zařízení, nebo celé portfolio:
Pokud plánujete expandovat s nápadem do celého světa, je nutné, aby mobilní aplikace správně pracovala na širokém spektru dostupných zařízení zvolené platformy

Multiplatformní vývoj:
Vyvíjíme aplikace, které mohou mít totožnou funkčnost na platformách iOS, Android a Windows Phone. Včetně propojení s webovými portály, e-shopy i stolními aplikacemi. Mobilní aplikaci je možné synchronizovat i s externími zařízeními, jako jsou například QR čtečky, čtečky platebních karet, nebo přímé platební terminály

Vývoj aplikací pro iOS

Vývoj aplikací pro iOS

Apple iOS je jedna z nejkvalitnějších a nejefektivnějších mobilních platforem současné doby. Oslňuje jednoduchostí a zpracováním miliony uživatelů po celém světě a desetitisíce lidí v České Republice. Nehledě na to, že zpracování systému iOS udává designový směr většiny mobilních aplikací.

Tuto nezkaženou platformu zastáváme prakticky nejvíce a věříme, že po uveřejnění nových, revolučních modelů iPhone 6 a iPhone 6 Plus v roce 2014, poroste zastoupení této platformy na trhu s mobilními aplikacemi exponenciálně do dalších let. Již nyní je na světě přes 900 miliónu zařízení se sytémem iOS.

Jak probíhá vývoj

Vývoj aplikací pro iOS

Vývoj aplikací pro Android

Vývoj aplikací pro Android

Android si své zákazníky získává velice rychle všeobecnou dostupností a cenou zařízení, na kterých se vydává. Google inc. se s platformou Android těší velké popularitě i rozšířeností, mezi uživateli různých věkových kategorií. Android v této chvíli představuje nejen přátelský a intuitivní systéme, ale i nejrozšířenější mobilní platformu na celém světě.

Každý volně šiřitelný systém má však své mouchy, mezi které patří nestabilita a rozmanité portfolio druhů mobilních zařízení, které jsou v případě optimalizace mnohdy oříškem i pro zkušeného programátora. Je nutné počítat s tímto aspektem při vývoji.

Jak probíhá vývoj

Vývoj aplikací pro Android

Vývoj aplikací pro Windows Phone 8

Vývoj aplikací pro Windows Phone

Windows Phone je nejmladší ze tří dominujících světových platforem. Je tomu teprve nedávno, kdy společnost Microsoft oznámila novou verzi Windows 10, která má velkou naději na úspěch se systémem spojených aplikací - jedna aplikace bude fungovat stejně na tabletu, mobilním telefenu a počítači. To bude pro trh zásadní posun k jednoduchosti, ušetření nákladů na vývoj a díky tomu bude pro platformu vznikat spousty nových aplikací v neuvěřitelném tempu. Na základě tohoto trendu stoupne i jeho uživatelská oblíbenost.

Microsoft udělal v uplynulých letech velice taktický krok zakoupením mobilní divize Finské společností Nokia. Díky této koupi získal Microsoft pro Windows Phone silnou uživatelskou základnu a pomalu, ale jistě se dostává ze stínu do popředí.

Jedná se o skvělou platformu s přátelsky uživatelským rozhraním METRO designu pro uživatele. Je více nežli jasné, že v nejbližších měsících bude platforma Windows Phone získávat více a více na popularitě a to napříč všemi věkovými kategoriemi. Odváženému tvrzení napomáhá stále se rozšiřující portfolio nabízených mobilních zařízení s tímto systémem.

Jak probíhá vývoj

Vývoj aplikací pro Windows Phone 8

Propagace mobilních aplikací

Při úspěšném završení vývoje mobilní aplikace, je nutné zajistit kvalitní PR reklamu na podporu bezproblémového šíření mezi uživateli. V případě komerčních účelů musí být mobilní aplikace prodejná a rentabilní.

Pro naše klienty zajišťujeme v oblasti vývoje mobilních technologií distribuci aplikací na příslušných obchodech, App Store, Google Play i Marketplace. Ne vždy však vložení aplikace na příslušný obchod platformy stačí.

V případě PR reklamy spolupracujeme s mnoha webovými portály, které se přímo zaměřují na odvětví mobilních aplikací. Díky této spolupráci jsme schopni danou aplikaci podpořit tak, aby získala co nejlepší šanci umístit se mezi TOP aplikacemi v žebříčku stažení na území ČR, včetně zpětné vazby.

Zpětná vazba je důležitým faktorem v úspěšném životě mobilního projektu. Sami uživatelé vznesou námitky a připomínky k funkčnosti. Tímto počínáním nepřímo navrhnou úpravy k zefektivnění aplikace. Česká republika je pečlivou, uživatelskou zpětnou vazbou velice známá. Čeští uživatelé najdou chybu i tam kde žádná není.

Zpětnou vazbou získáte vždy objektivní přehled nad úspěšnosti Vašeho projektu, nehledě na rychlé reportování a možnou opravu chyb, či tvorby zajímavých referencí.

Copyright © DAMI Development s.r.o. 2011 - 2019.