Kariéra - volná pracovní místa

slider bottom
Nyní
pracujeme na
 
projektu
slider bottom

Rozšiřujeme náš kolektiv

DAMI hledá do svého týmu nové kolegy. Přidej se k nám a staň se součástí našeho mladého kolektivu.

Dáme ti příležitost ukázat co v tobě je a jaké vychytávky jsi se za svou kariéru naučil. O zakázky budeš mít postaráno. To vše v příjemném kolektivu, pro který nejsou mobilní a webové aplikace jen práce, ale zároveň zábava.

Hledáme nové kolegy se zkušenostmi, zápalem a chutí do práce. U nás můžeš uplatnit své zkušenosti s vývojem mobilních aplikací a webových aplikací. Naším zaměřením je zakázkový vývoj projektů všeho druhu. Najdeš u nás různorodou práci díky tomu, že se dostáváme k projektům ze širokého spektra oborů. Podílet se můžeš s námi i na vývoji vlastních produktových řad, které máme připravené a neustále je zdokonalujeme.

Aktuální volné pracovní pozice

Jsi programátor tělem i duší? Máš za sebou už slušné portfolio aplikací? Máme pro tebe práci na DPP či HPP!

Nabízíme práci na zajímavých projektech. Nové kolegy hledáme pro práci v Hradci Králové, pobočku v Praze či přímo u našich klientů v Českých Budějovicích a dalších městech. Podívej se na naše aktuálně volné pozice a neváhej nás kontaktovat pro více informací.

Stáže a brigády

Od nového roku jsme zavedli vlastní trainee program. Pokud máš blízký vztah k programování, ale schází potřebné zkušenosti nebo si ještě nevěříš na tolik, aby jsi o sobě mohl říct, že jsi programátor. Je DAMI trainee program připravený přímo pro tebe. Budeme ti věnovat čas, prostředky a poskytneme ti zázemí naší společnosti.

Pomůžeme ti zorientovat se při vývoji a naučíme tě základy, které potřebuješ. Své nově nabyté znalosti pak můžeš uplatnit při rozvoji našich projektů a pokud budeš šikovný, dostat se můžeš rychle i k velmi dobře placeným projektům.

Největší část práce je, ale na tobě! Aktuálně máme otevřená trainee a brigádní pozice:

Kontaktovat
Zaujala Vás některá z nabízených pracovních pozic, stáží či brigád?
Neváhejte nás kontaktovat.
Kontaktovat


Copyright © DAMI Development s.r.o. 2011 - 2019.