menu icon
visual triangle
Aktualizováno 05.03.2020
Blog article image

HIT kariéra aneb veletrh pracovních příležitostí na FIM UHK

V úterý 3. března 2020 jsme se zúčastnili veletrhu pracovních příležitostí HIT kariéra na FIM UHK (Fakulta informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové).

Po roce jsme opět zavítali na modrou #fimuhk a byli tak součástí s dalšími více než 30 firmami z celé ČR tohoto tradičního pracovního veletrhu. Povídání si se studenty na téma nových technologií a pracovních možností nás prostě baví! Letos jsme měli přednášku na téma Tipy a triky pro vývoj softwaru.

Více informací o aktuálním ročníku se dočtete na oficiálních stránkách fakulty. Fotoreport z našeho pohledu jsme přinesli na DAMI Facebooku.

 

 


HIT kariéra v roce 2019

Jednalo se o naši premiéru, avšak už teď víme, že se příští rok moc rádi zúčastníme znovu, bavila nás totiž pozitivní atmosféra a myšlenkově otevření studenti. V letošním ročníku jsme byli součástí společně s dalšími 40 firmami z celé ČR.

Nejprve jsme studentům v rámci ranní přednášky představili téma "Jak zkrotit svět mobilními aplikacemi". Povídání nabídlo všem zúčastněným pohled na mobilní aplikace z jiného úhlu. Naznačili jsme, co obnáší nativní vývoj a jak dlouhý je to proces od prvotní myšlenky po samotnou distrubici. Mluvili jsme o technologických možnostech a ukázali rozšířenou realitu (AR) v praxi.

Po přednášce následoval volný program až do odpoledních hodin, kdy studenti procházeli a zajímali se o pracovní možnosti, které bychom jim mohli nabídnout. Rozdávali jsme úsměvy a připravili si pro všechny návštěvníky, kteří nás navštívili na stánku i drobné (sladké) odměny.

 

 

Krátké shrnutí o letošním ročníku veletrhu pracovních příležitostí představuje článek v telegrafu Fakulty informatiky a managementu UHK, ve kterém se také můžete dočíst, jaké byly naše další pocity z celé akce. Jak spolupráci s firmami a veletrh vnímá organizátorka akce, proděkanka Petra Poulová, si můžete přečíst v oficiální tiskové zprávě Univerzity Hradec Králové.

Více fotek z akce je možné nalézt na našem Facebooku nebo v oficiálním foto reportu FIM UHK. Podívejte se na krátké video zachycující HIT kariéru 2019 v #damidev podání.

 


Zdroj úvodní fotografie: Univerzita Hradec Králové